dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf24
24
 

 
  NewsFAQE-Mail
  
 
 


Szef MGM zwolniony. Co to oznacza dla Bonda?

19.04.2018 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Choć niedawne zwolnienie dyrektora generalnego wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer na pierwszy rzut oka może być mało interesującą nowinką na temat hollywoodzkiej spółki giełdowej, to jednak dla fanów filmów o przygodach agenta 007 informacja ta może mieć znaczenie fundamentalne. Stawką bowiem jest przyszłość serii.


2018 rok w świecie Jamesa Bonda

05.01.2017 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Miniony rok przesadnie nie rozpieszczał fanów agenta 007, w szczególności jego filmowej inkarnacji. Na szczęście obecny zapowiada się znacznie bardziej interesująco.


Denis Villeneuve wybiera Diunę

10.12.2017 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Choć wiele wskazywało na to, że reżyserem kolejnej części przygód agenta 007 może zostać Denis Villeneuve, sam zainteresowany ostatecznie uciął spekulacje. Kanadyjczyk skupi się na innym projekcie.


Apple i Amazon wchodzą do gry o prawa do dystrybucji filmów o Bondzie

26.10.2017 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Choć najbliższe podpisania umowy na kinową dystrybucję filmów o agencie 007 pozostaje studio Warner Bros., do walki dość niespodziewanie włączyli się dwaj giganci branży technologicznej, Apple i Amazon.


Czy Barbara Broccoli planuje Kinowe Uniwersum Bonda?

01.07.2017 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

W ostatnim czasie gruchnęła plotka, jakoby Barbara Broccoli i Michael G. Wilson planowali utworzenie kinowego uniwersum rozgrywającego się w świecie Jamesa Bonda.


Wyboista droga do Bonda 25

05.02.2017 - FELIETON - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Machina produkcyjna 25. części przygód agenta 007 nie zaczęła się jeszcze kręcić. Ba! Trzymając się tej retoryki, wiele wskazuje na to, że linia produkcyjna została rozmontowana, a maszyny zamknięte w magazynie. Powód? Jak zwykle ten sam – pieniądze. Ale tym razem chodzi też o coś innego. Jedno jest pewne – nie tak to miało wyglądać.
 

Daniel Craig jednak nie zrezygnuje?

27.10.2016 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Przyszłość Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda nadal stoi pod znakiem zapytania. Po serii niefortunnych wypowiedzi, które negowały możliwość dalszej pracy nad serią wiele wskazuje na to, że aktor zmienił w tej kwestii zdanie. Po niemal roku medialnych spekulacji głos w sprawie wreszcie zabrał sam zainteresowany.
 

Koniec ery Daniela Craiga?

11.04.2016 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Choć kontrakt Daniela Craiga zobowiązuje go do udziału w przynajmniej jeszcze jednym filmie serii, kilka miesięcy temu rozpętała się prawdziwa burza wokół słów aktora, który otwarcie zanegował możliwość ponownego wcielenia się w rolę agenta 007.
 

Pułapki braku konsekwencji

11.02.2016 - FELIETON - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Kontrowersje wokół SPECTRE nie milkną. Mieszane reakcje krytyki, chłodne przyjęcie wśród znacznej części fanów i rozczarowujące wyniki finansowe to nie jedyne problemy Eon Productions, Sony i Metro-Goldwyn-Meyer. Wiele wskazuje na to, że nieustannymi poprawkami scenariusza producenci zapędzili się w przysłowiowy kozi róg, a film, jakkolwiek go nie oceniać, może się okazać nie lada problemem na przyszłość.
 

Christoph Waltz powróci do roli Blofelda. Ale pod pewnym warunkiem

10.01.2016 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Jeśli wierzyć brytyjskim tabloidom, Christoph Waltz, który w ubiegłorocznym SPECTRE wcielił się w rolę Franza Oberhausera vel Ernst Stavro Blofelda wyraził chęć zagrania w kolejnych dwóch filmach o przygodach agenta 007. Warunek? Jamesa Bonda ponownie zagrać ma Daniel Craig.
 

 
 

 
 
 
 

 
  bond 50