dr nofrwlgftbyoltohmssdaflaldtnwtggtswlmmrfyeoocavtaktldltkgetndtwinedadcrqossf24
24
 

 
  NewsFAQE-Mail
  
 
 


Bond 25 z nowym reżyserem i nową datą premiery

05.10.2018 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Po sierpniowym trzęsieniu ziemi, jakim była rezygnacja Danny’ego Boyle’a z posady reżysera 25. części przygód agenta 007, nad produkcją filmu zebrały się czarne chmury. Na szczęście producentom dość szybko udało się znaleźć wyjście z patowej sytuacji. W dodatku rozwiązanie, na które się zdecydowali, może wszystkim wyjść na dobre.


Bond 25 bez reżysera i scenarzysty. Krajobraz po burzy z polskim wątkiem w tle

23.08.2018 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Po rezygnacji Danny’ego Boyle’a produkcja 25. części przygód agenta 007 znalazła się w szalenie trudnym położeniu, którego konsekwencje na chwilę obecną trudno przewidzieć. Trzeba jednak brać pod uwagę możliwość opóźnienia premiery filmu.


Forever and a Death. Film, który nigdy nie powstał

03.06.2018 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Obecnie cykl filmów o Jamesie Bondzie ma tak ugruntowaną pozycję, że trudno sobie wyobrazić, by na ekrany kin mogła nie trafić kolejna jego część. Wbrew pozorom nie zawsze tak było. Po bardzo umiarkowanym sukcesie obrazów z Timothym Daltonem w roli głównej, a przede wszystkim po niebycie, w jakim znalazła się seria po premierze Licencji na zabijanie (1989)...


Szef MGM zwolniony. Co to oznacza dla Bonda?

19.04.2018 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Choć niedawne zwolnienie dyrektora generalnego wytwórni Metro-Goldwyn-Mayer na pierwszy rzut oka może być mało interesującą nowinką na temat hollywoodzkiej spółki giełdowej, to jednak dla fanów filmów o przygodach agenta 007 informacja ta może mieć znaczenie fundamentalne. Stawką bowiem jest przyszłość serii.


2018 rok w świecie Jamesa Bonda

05.01.2017 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Miniony rok przesadnie nie rozpieszczał fanów agenta 007, w szczególności jego filmowej inkarnacji. Na szczęście obecny zapowiada się znacznie bardziej interesująco.


Denis Villeneuve wybiera Diunę

10.12.2017 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Choć wiele wskazywało na to, że reżyserem kolejnej części przygód agenta 007 może zostać Denis Villeneuve, sam zainteresowany ostatecznie uciął spekulacje. Kanadyjczyk skupi się na innym projekcie.


Apple i Amazon wchodzą do gry o prawa do dystrybucji filmów o Bondzie

26.10.2017 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Choć najbliższe podpisania umowy na kinową dystrybucję filmów o agencie 007 pozostaje studio Warner Bros., do walki dość niespodziewanie włączyli się dwaj giganci branży technologicznej, Apple i Amazon.


Czy Barbara Broccoli planuje Kinowe Uniwersum Bonda?

01.07.2017 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

W ostatnim czasie gruchnęła plotka, jakoby Barbara Broccoli i Michael G. Wilson planowali utworzenie kinowego uniwersum rozgrywającego się w świecie Jamesa Bonda.


Wyboista droga do Bonda 25

05.02.2017 - FELIETON - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Machina produkcyjna 25. części przygód agenta 007 nie zaczęła się jeszcze kręcić. Ba! Trzymając się tej retoryki, wiele wskazuje na to, że linia produkcyjna została rozmontowana, a maszyny zamknięte w magazynie. Powód? Jak zwykle ten sam – pieniądze. Ale tym razem chodzi też o coś innego. Jedno jest pewne – nie tak to miało wyglądać.
 

Daniel Craig jednak nie zrezygnuje?

27.10.2016 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Przyszłość Daniela Craiga w roli Jamesa Bonda nadal stoi pod znakiem zapytania. Po serii niefortunnych wypowiedzi, które negowały możliwość dalszej pracy nad serią wiele wskazuje na to, że aktor zmienił w tej kwestii zdanie. Po niemal roku medialnych spekulacji głos w sprawie wreszcie zabrał sam zainteresowany.
 

Koniec ery Daniela Craiga?

11.04.2016 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Choć kontrakt Daniela Craiga zobowiązuje go do udziału w przynajmniej jeszcze jednym filmie serii, kilka miesięcy temu rozpętała się prawdziwa burza wokół słów aktora, który otwarcie zanegował możliwość ponownego wcielenia się w rolę agenta 007.
 

Pułapki braku konsekwencji

11.02.2016 - FELIETON - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Kontrowersje wokół SPECTRE nie milkną. Mieszane reakcje krytyki, chłodne przyjęcie wśród znacznej części fanów i rozczarowujące wyniki finansowe to nie jedyne problemy Eon Productions, Sony i Metro-Goldwyn-Meyer. Wiele wskazuje na to, że nieustannymi poprawkami scenariusza producenci zapędzili się w przysłowiowy kozi róg, a film, jakkolwiek go nie oceniać, może się okazać nie lada problemem na przyszłość.
 

Christoph Waltz powróci do roli Blofelda. Ale pod pewnym warunkiem

10.01.2016 - ARTYKUŁ - CZYTAJ CAŁOŚĆ >>>

Jeśli wierzyć brytyjskim tabloidom, Christoph Waltz, który w ubiegłorocznym SPECTRE wcielił się w rolę Franza Oberhausera vel Ernst Stavro Blofelda wyraził chęć zagrania w kolejnych dwóch filmach o przygodach agenta 007. Warunek? Jamesa Bonda ponownie zagrać ma Daniel Craig.
 

 
 

 
 
 
 

 
  bond 50