dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
DVD
 
  GOLDENEYE // GOLDENEYE
 


Recenzja dotyczy wydania "Special Edition".

"GoldenEye" można zaliczyć do filmów udanych, i równie udane jest wydanie DVD tegoż filmu. Obraz jest ładny. Nie ma większych wad kompresji, choć kolory mogłyby być trochę bardziej wyraziste i nasycone. Gorzej jednak sprawa ma się z dźwiękiem. Dialogi są dobrze słyszalne, także nieźle wypada muzyka, jednak nienajlepiej wypadają wszelkiego rodzaju odgłosy wybuchów, wystrzałów itd. (dość powiedzieć, że wybuchy są gorzej słyszalne, niż odgłosy upadających odłamków). Jest to jednak raczej efekt powstały już w fazie postprodukcji filmu, niż błędów w transferze. Na szczęście nie są to błędy, które przeszkadzałyby w odbiorze filmu.
Po włożeniu płyty do napędu przywita nas tradycyjne już animowane menu (całkiem niezłe, nawiasem mówiąc) z podkładem dźwiękowym i animowanymi przejściami między poszczególnymi ekranami. Dużo jest natomiast dodatków. Oczywiście mamy komentarz twórców, a także blisko 42-minutowy film dokumentalny "The World Of 007", w którym Elizabeth Hurley tłumaczy istotę filmów. Jest też 15-minutowy "Video Journal", czyli typowy on - location, 5-minutowy materiał promocyjny, oraz teledysk "GoldenEye" Tiny Turner. Na koniec czekają nas dwa trailery kinowe, oraz aż 12 spotów telewizyjnych.
Na koniec jedna mała uwaga: informacje o napisach umieszczone na pudełku nie pokrywają się ze stanem faktycznym. Dodatki oczywiście bez polskiego tłumaczenia.

 

DODATKI

  • Komentarz Martina Campbella i Michaela G. Wilsona
  • Dokument "The World Of 007"
  • GoldenEye video journal
  • Materiał promocyjny
  • Teledysk "Goldeneye" Tiny Turner
  • 2 trailery kinowe
  • 12 spotów telewizyjnych

 

DANE TECHNICZNE

Typ płyty: jednostronna, dwuwarstwowa
Format obrazu: 2.35:1, anamorficzny
Ścieżki dźwiękowe: angielska DD 5.1, niemiecka, hiszpańska
Napisy: polskie, duńskie, szwedzkie, węgierskie, norweskie, fińskie, portugalskie, greckie, hebrajskie, tureckie, holenderskie, angielskie, angielskie dla niesłyszących
Bezpośredni dostęp do: 32 scen
Region: 2
Dystrybucja: Imperial Ent.
Cena: ---

 

 


 
     
POWIĄZANE DZIAŁY RECENZJA FILMU // RECENZJA KSIĄŻKI // DVD // PIERCE BROSNAN
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50