dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Sierpniowe premiery Dynamite Entertainment

 
Sierpień był naprawdę owocnym miesiącem dla fanów komiksowego Jamesa Bonda. Nakładem wydawnictwa Dynamite Entertainment ukazały się aż trzy tytuły.

 
 
CZWARTEK 21.09.2017 - NEWS
 

Najważniejszym wydarzeniem była oczywiście premiera drugiego w komiksowym uniwersum Bonda tzw. “one-shota”, czyli historii zamkniętej w ramach jednego, nieco dłuższego zeszytu. Więcej na temat komiksu James Bond: Moneypenny pisaliśmy tutaj. W sierpniu również ukazał się finał opowieści James Bond: Black Box.

James Bond: Black Box, część 6 (Oślepiony)
Premiera: 2 sierpnia

W przepełnionym akcją finale historii Black Box James Bond przenika do kwatery głównej Sagi Genji – głęboko pod reaktorem atomowym w Fukushimie, gdzie zdaje się gubić zarówno w labiryncie ciemnych tuneli, jak i politycznych mistyfikacji. Musi przeciwstawić się cyberterrorystom, ale też swoim amerykańskim i brytyjskim sprzymierzeńcom, aby zniszczyć czarną skrzynkę cennych danych, które mogą zmienić porządek świata.

Ostatni odcinek Black Box został wydany w trzech podstawowych wariantach okładkowych.

James Bond: Kill Chain, część 2
Premiera: 16 Sierpnia

Rośnie napięcie między MI6 i CIA. James Bond prowadzi śledztwo w sprawie śmierci jednego z agentów. Ktoś przemyca broń będącą na wyposażeniu wojska i zaopatruje nią europejskich neonazistów. W proceder zaangażowany jest zarówno monachijski półświatek, jak i elita Szwajcarii. Trop zaprowadzi Bonda do starego przyjaciela, ale też tajemniczego konesera sztuki, Chantala Chevaliera.

Drugi zeszyt Kill Chain dla odmiany opatrzony był tylko jednym wzorem okładki – oraz jej czarno-białą wariacją.

James Bond: Moneypenny
Premiera: 30 Sierpnia

Scenarzystka Jody Houser i rysownik Jacob Edgar zaprezentują nigdy wcześniej nieopowiedzianą historię z udziałem Moneypenny, przyjaciółki Jamesa Bonda, byłego agenta terenowego MI6 i ochroniarza M. W trakcie “rutynowej” misji związanej z ochroną Moneypenny odkrywa zawiły plan zabójstwa, który przypomina atak terrorystyczny z czasów jej dzieciństwa. Czy będzie w stanie wykorzystać umiejętności tajnego agenta by powstrzymać spisek? 

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom
     
       
 
 
 

 
  bond 50