dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Bond 25: Filmik z norweskiego planu zdradza przebieg jednej ze scen

 
Od tygodnia w norweskiej prowincji Romerike trwają zdjęcia do najnowszej części przygód agenta 007. Środki bezpieczeństwa zastosowane na planie zdjęciowym są najwyraźniej iluzoryczne, bowiem do sieci trafił filmik zdradzający istotny element fabuły.

 
 
NIEDZIELA 31.03.2019 - NEWS
 

> Uwaga! Poniższa informacja zawiera spoilery fabuły Bonda 25

Tak szczegółowe materiały z planu zdjęciowego, które pozwalają na drobiazgowe odtworzenie kręconej sceny, nadal należą do rzadkości. Tymczasem zaskakująco dobrej jakości filmik z planu Bonda 25 na swojej stronie internetowej zamieściła brytyjska bulwarówka “Daily Express”. Widzimy na nim, jak młoda dziewczyna ucieka przed zamaskowanym, uzbrojonym w broń automatyczną mężczyzną.

Bez wątpienia jest to scena retrospekcji, o której pisaliśmy tutaj. Biegnąca po zamarzniętym jeziorze dziewczyna to młoda Madeleine Swann. Mężczyzna, który ma na sobie coś na kształt teatralnej maski – częściowo uszkodzonej, być może w wyniku bójki – wyraźnie utyka. W pewnym momencie dziewczyna zaczyna się poruszać niepewnym krokiem, zapewne obawiając się, że lód pod jej stopami się zarwie. Tak też się dzieje, o czym świadczy gwałtowny przysiad, jaki w pewnym momencie wykonuje. Następnie widzimy, jak mężczyzna lustruje taflę lodu, po czym strzela w zmarzlinę i sięga pod wodę – najwyraźniej próbując wyciągnąć dziewczynę.

Motywy mężczyzny są zatem niejasne. W SPECTRE Swann (Léa Seydoux) zwierza się Bondowi, że w przeszłości ktoś próbował zabić jej ojca w ich własnym domu. Zasugerowała też, że użyła wówczas przeciwko napastnikowi schowaną w łazience berettę. Zakładamy, że kręcona właśnie w Norwegii scena odtwarza to właśnie wydarzenie.

Filmik możecie obejrzeć na stronie “Daily Express” pod tym adresem.

 
 
 

 
  bond 50