dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Bond 25: Wieści z norweskiego planu

 
Choć informacja ta nadal nie doczekała się oficjalnego potwierdzenia, jest niemal pewne, że prace nad Bondem 25 w norweskiej prowincji Romerike trwają w najlepsze.

 
 
ŚRODA 27.02.2019 - NEWS
 

> Uwaga! Poniższa informacja zawiera spoilery fabuły Bonda 25

Kilka dni temu lokalna gazeta “VG” doniosła, że w wiosce Hakadal nieopodal Oslo wznoszone są konstrukcje planu zdjęciowego najnowszej części przygód agenta 007. Dokładnie chodzi o tradycyjny, wiejski dom z drewna, stojący na skraju lasu. Teraz wiemy już do jakiej sceny konstrukcja ta zostanie wykorzystana.

Zdaniem gazety “Nettavisen” od 25 do 31 marca na planie tym kręcona będzie scena, w której “Dziecko strzela do intruza. Jest ścigana przez drugiego napastnika i wbiega na zamarznięte jezioro”. Filmowcy wykorzystają w tej scenie jezioro Langvann.

Scena ta zapewne będzie retrospekcją lub snem Madeleine Swann, w rolę której wciela się Léa Seydoux. O tym wydarzeniu opowiadała Bondowi w SPECTRE, wyjaśniając swoją niechęć do broni. Wspomniała wówczas, że będąc dzieckiem zastrzeliła zabójcę, którego celem był jej ojciec, znany jako Pan White (Casino Royale, Quantum of Solace, SPECTRE). Plotkę tę niejako potwierdza ogłoszenie francuskiej agencji castingowej Casting.fr, która do roli młodej Léi Seydoux poszukuje dziewczyn w wieku od 10 do 14 lat o blond włosach i niebieskich oczach. Bardzo istotne jest podobieństwo fizyczne do Seydoux. Ponadto, dziecko musi umieć pływać i czuć się swobodnie w wodzie.

A swoją drogą, czy to oznacza, że do swojej roli powróci Jesper Christensen jako Pan White? Czas pokaże.

 
 
 

 
  bond 50