dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Naomie Harris powróci w Bondzie 25

 
Choć żadna to niespodzianka, ale z kronikarskiego obowiązku odnotować warto – w Bondzie 25 Naomie Harris po raz trzeci wcieli się w rolę panny Moneypenny.

 
 
PONIEDZIAŁEK 31.12.2018 - NEWS
 

Informację tę tuż przed świętami potwierdziła na swoim instagramowym profilu sama zainteresowana. Nim jednak zamelduje się na planie najnowszego filmu o przygodach agenta 007, Harris zagra w najnowszej produkcji Deona Taylora, Black and Blue.

Brytyjską aktorkę po raz pierwszy w roli osobistej asystentki (sekretarki? ochroniarza?) szefa MI6 mogliśmy oglądać w Skyfall (2012), gdzie przy okazji poznaliśmy też jej imię – Eve (pal licho, że niezgodne w kanonem literackim).

To, że postać panny Moneypenny pojawi się w Bondzie 25 można było z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać jeszcze zanim Neal Purvis i Robert Wade zapisali pierwszą stronę scenariusza. Niewiadomą pozostaje jednak to, jak dużą rolę przewidziano w filmie dla tej trzecioplanowej z założenia postaci. Czy zostanie ona stonowana względem tej ze Skyfall i SPECTRE, czy też będzie równie rozbuchana? Czas pokaże.

 
 
 

 
  bond 50