dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Bond w nowym filmie zmierzy się z Rosjaninem?

 
Niezawodny portal mi6-hq.com rzekomo dotarł do ogłoszenia o castingu do najnowszego filmu o przygodach Jamesa Bonda. Wszystko wskazuje na to, że po raz pierwszy od niepamiętnych czasów przeciwnikiem agenta 007 będzie Rosjanin.

 
 
CZWRTEK 19.07.2018 - NEWS
 

Oczywiście na chwilę obecną trudno jednoznacznie potwierdzić prawdziwość tej plotki, choć warto przypomnieć, że cztery lata temu ogłoszenie agencji castingowej Debbie McWilliams zdradziło charakterystyczne cechy oraz nazwisko postaci, w którą w SPECTRE ostatecznie wcielił się Dave Bautista.

Tym razem na przesłuchanie zostaną zaproszeni aktorzy spełniający następujące kryteria:

Główna rola męska
Postać w wieku od 30 do 69 lat (w ogłoszeniu użyto zwrotu, który można przetłumaczyć: w wieku od trzeciej do szóstej dekady życia) Rosjanin (względnie aktor pochodzący z Bałkanów, lub zbliżonego regionu). Musi płynnie mówić po angielsku. Cechy charakterystyczne: charyzmatyczny, potężny, kreatywny, kosmopolityczny, błyskotliwy, oziębły, mściwy

Główna rola żeńska
Postać w wieku od 30 do 45 lat Rosjanka (względnie aktorka pochodząca z Bałkanów, lub zbliżonego regionu). Musi płynnie mówić po angielsku. Atrakcyjna (lub, jeśli inaczej przetłumaczyć ten przymiotnik, o charakterystycznej urodzie), silna fizycznie, wymagana umiejętność walki scenicznej. Cechy charakterystyczne: inteligentna, odważna, zaciekła, urokliwa. Jest błyskotliwa i zaradna. Zrobi wszystko, by przetrwać.

Męska rola drugoplanowa
Postać w wieku od 35 do 55 lat Maorys. Zaawansowane umiejętności walki scenicznej. Cechy charakterystyczne: stanowczy, przebiegły, bezwzględny, lojalny.

Artykuł sugeruje, że wskazana w ogłoszeniu postać kobieca może być partnerką głównego antagonisty, a ostatecznie – dziewczyną Bonda. Na chwilę obecną jednak wydaje się, że pierwszy z tych wniosków jest zbyt daleko idący, przynajmniej uwzględniając informacje zawarte w ogłoszeniu.

 
 
 

 
  bond 50