dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Mark Strong łączony z Bondem 25

 
Giacomo Farci, osobisty trener brytyjskich celebrytów, opublikował ostatnio na swoim profilu na Instagramie filmik, na którym możemy podziwiać intensywny trening siłowy, jakiemu poddaje się jest Mark Strong. Bardziej, niż same ćwiczenia, interesujące są hasztagi, jakimi klip ten został opatrzony.

 
 
SOBOTA 23.06.2018 - NEWS
 

Ciekawe nastały czasy, kiedy to źródłem plotek stają się hasztagi na portalach społecznościowych. Farci, który na co dzień ma do czynienia z najważniejszymi osobistościami brytyjskiego show-biznesu, krótki filmik z sali treningowej podpisał w następujący sposób:

Giacomo Farci (@giacomofarci) on Instagram: “Me and Mark Strong working to a new project 🎬🕴🏻🇬🇧 #JamesBond #007 #bond25 #DanielCraig #MarkStrong…”

Farci zasugerował tym samym, że brytyjski aktor, najlepiej znany z ról w takich filmach, jak Kick-Ass, Sherlock Holmes, Kingsman: Złoty krąg, czy Szpieg przygotowuje się do roli w kolejnej części przygód agenta 007. Pikanterii sprawie dodaje fakt, iż wpis ten został w międzyczasie edytowany, a hasztagi łączące go z Bondem 25 usunięte.

Oczywiście, cała sprawa może być niczym więcej, jak żartem. Ot, wrzuceniem przysłowiowego kija w mrowisko tylko po to, by móc obserwować, jak plotka zaczyna żyć własnym życiem, co zresztą właśnie ma miejsce.

Z drugiej, w swoim czasie Strong rzekomo był poważnym kandydatem do roli Silvy w Skyfall, która ostatecznie przypadła w udziale Javierowi Bardemowi. Warto przy tym zauważyć, że prywatnie aktor jest bliskim przyjacielem Daniela Craiga. Poznali się jeszcze w latach dziewięćdziesiątych na planie serialu BBC Our Friends in the North.

Strong aktualnie zaangażowany jest w produkcję serialu Tajny układ, w którym wciela się w rolę… byłego agenta terenowego MI6.

 

zoom
 
 
 

 
  bond 50