dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

James Bond: The Body. Zapowiedź nowej serii komiksowej

 
Już w styczniu nakładem wydawnictwa Dynamite Entertainment ukaże się pierwszy zeszyt nowej serii komiksowej. Wszystko wskazuje na to, że tym razem dostaniemy opowieść zupełnie inną, niż dotychczasowe.

 
 
WTOREK 28.11.2017 - NEWS
 

W James Bond: The Body (ang. “ciało”), w trakcie standardowego badania medycznego, jakiemu poddawani są agenci po zakończonej misji, Bond zwierza się przeprowadzającemu ewaluację lekarzowi ze szczegółów wcześniejszych operacji. Każda rana, siniak i złamana kość wiąże się z konkretnym wydarzeniem z przeszłości. Między dwoma postaciami rodzi się więź, choć ich przeznaczenie jest zupełnie inne: jeden ratuje życie, podczas gdy drugi je odbiera.

Wydaje się zatem, że fabuła James Bond: The Body będzie nieliniowa, choć nie można wykluczyć, że opowieści Bonda będą miały wspólny mianownik. Za scenariusz komiksu odpowiada Ales Kot. Pomimo stosunkowo młodego wieku (urodzony w 1986 roku), autor ten zdołał wyrobić sobie nie lada renomę – wydawnictwo Marvel powierzyło mu pisanie scenariuszy do takich serii jak Secret Avengers, czy Bucky Barnes: The Winter Soldier. Uznanie przyniosła mu również autorska seria Zero, wydawana przez Image Comics. Jest również autorem kilku zeszytów wydawanej przez DC Comics serii Suicide Squad.

Komiks zilustruje znany fanom komiksowego Bonda Luca Casalanguida, który wcześniej pracował nad seriami James Bond: Hammerhead i James Bond: Kill Chain.

Premiera 17 stycznia 2018 roku.

 

zoom

zoom
 
 
 

 
  bond 50