dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Villeneuve reżyserem Bonda 25?

 
Według dziennikarza “Daily Mail” Baza Bamigboye’a Daniel Craig chciałby, aby Bonda 25 wyreżyserował Denis Villeneuve.

 
 
NIEDZIELA 24.09.2017 - NEWS
Denis Villeneuve
fot.: Chris Pizzello, AP

Kanadyjczyk był wprawdzie wymieniany, obok Davida Mackenzie i Yanna Demange, w ścisłym gronie kandydatów na fotel reżysera 25 części przygód agenta 007, jednak największe szanse dawano temu ostatniemu.

Oczywiście nie znamy kontekstu wypowiedzi Daniela Craiga. Możliwe, że była to jedynie niewiele znacząca, kurtuazyjna wypowiedź aktora. Możliwe też, że Craig w którymś momencie wyraził jedynie swoje zdanie. Jak jednak wiadomo, choć nie ma on decydującego głosu, to jednak Barbara Broccoli liczy się z opiniami aktualnego odtwórcy roli Bonda.

Denis Villeneuve jest obecnie jednym z najgorętszych nazwisk w Hollywood. Twórca wielokrotnie nominowanych do Oscara filmów Pogorzelisko (2010), Sicario (2015), czy Nowy początek (2016). Już w październiku na ekranach kin zagości długo oczekiwana kontynuacja kultowego Łowcy androidów, czyli Blade Runner 2049 w jego reżyserii. Kolejnym jego filmem miała być ekranizacja jednej z najważniejszych powieści science fiction, Diuna, która jednak nie doczekała się jeszcze wyznaczenia daty premiery.

Villeneuve jest artystą o niezwykłym zmyśle plastycznym, co pomaga mu w budowaniu niesamowitego klimatu tworzonych przez siebie filmów. Co więcej, w ostatnich latach przy każdej okazji do współpracy zapraszał Rogera Deakinsa, mistrza kamery, którego fantastyczne zdjęcia były najjaśniejszym elementem Skyfall.

Miejmy zatem nadzieję, że Craig dopnie swego. Villeneuve jest bowiem gwarantem tego, że następna część cyklu będzie naprawdę wyjątkowa.

 
 
 

 
  bond 50