dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

James Bond: Solstice. Zapowiedź nowego komiksu

 
Wydawnictwo Dynamite Entertainment coraz śmielej poczyna sobie na polu tzw. “one-shotów”, czyli opowieści zamkniętych w ramach jednego, nieco obszerniejszego zeszytu. Po niedawnych
James Bond: Service i James Bond: Moneypenny wkrótce otrzymamy kolejną historię w tym formacie.

 
 
PIĄTEK 22.09.2017 - NEWS
 

W James Bond: Solstice (ang. “przesilenie”) 007 podejmuje się tajemniczej, nieoficjalnej misji w Paryżu. W pogoni za niebezpiecznym Rosjaninem musi… zrobić wszystko, co konieczne. Lecz czy Bond jest myśliwym, czy ofiarą?

Komiks będzie autorskim dziełem Ibrahima Moustafa, który odpowiedzialny jest zarówno za scenariusz, jak i rysunki. Ten na co dzień mieszkający w USA artysta nie ma na swoim koncie wielu pozycji, ale jego Jaeger, mroczna historia o polowaniu na nazistowskich zbrodniarzy, którzy po zakończeniu II wojny światowej uciekali przed wymiarem sprawiedliwości, nominowany był do prestiżowej nagrody Eisnera. Moustafa pracował również dla wydawnictwa DC nad takimi tytułami, jak The Flash: Season Zero, Savage Things czy Doctor Fate: Prisoners of the Past. Współpracował także z Marvelem i Dark Horse Comics.

Moustafa sam siebie określa mianem fanatyka Jamesa Bonda. Jak przyznaje, kocha tę postać i jego poczucie obowiązku w świecie zadymionych sal karcianych, szytych na miarę garniturów, wyrafinowanego smaku i ekscentrycznych wrogów. I choć fanem został pod wpływem filmów, z czasem jego ulubioną wersją agenta 007 stała się ta znana z kart powieści.

Premiera tego trzydziestostronicowego komiksu zapowiedziana została na 22 listopada.

 

zoom
 
 
 

 
  bond 50