dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

The New York Times: Daniel Craig powróci

 
Poniedziałkowe oświadczenie Eon Productions, w którym wyznaczono datę premiery Bonda 25 nie dało odpowiedzi na najważniejsze pytanie: czy Daniel Craig po raz piąty wcieli się w rolę agenta 007? Zdaniem “The New York Times” sprawa jest już przesądzona.

 
 
CZWARTEK 03.08.2017 - NEWS
 

Nowojorski dziennik, który nie ma w zwyczaju podawania niesprawdzonych, a tym bardziej – niestworzonych plotek twierdzi, że Daniel Craig ostatecznie porozumiał się z producentami cyklu i ponownie zagra najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości. Gazeta powołuje się przy tym na dwa niezależne źródła, w Eon Productions i Metro-Goldwyn-Mayer.

Dlaczego zatem informacja o powrocie Craiga nie była częścią informacji prasowej wyznaczającej datę premiery Bonda 25? Możemy tylko spekulować, choć najbardziej prawdopodobne jest, że wszystko to jest częścią wielkiej machiny marketingowej. Eon Productions zapewne woli podsycać plotki, przez co o produkcji kolejnego filmu rozpisują się media na całym świecie. Na oficjalne ogłoszenie przyjdzie czas – z pewnością podczas konferencji prasowej, na której być może poznamy nazwisko reżysera. A to, jeśli wierzyć informacjom portalu “Deadline”, wydarzy się już wkrótce.

I choć wszystko wskazuje na to, że Daniel Craig faktycznie po raz ostatni wcieli się w rolę Jamesa Bonda, to jednak w tej sprawie było już tak wiele zwrotów akcji, spekulacji, plotek i niedomówień, że do czasu oficjalnego potwierdzenia tej informacji żadnego scenariusza nie można wykluczyć.

 
 
 

 
  bond 50