dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Lipcowe premiery Dynamite Entertainment

 
Na pierwszy miesiąc wakacji wydawnictwo Dynamite Entertainment zapowiedziało dwa tytuły, z czego jeden – premierowy.

 
 
CZWARTEK 20.07.2017 - NEWS
 

James Bond: Black Box, część 5
Premiera: 5 lipca

W tak zwanym “Lesie Samobójców” u podnóża góry Fudżi James Bond ścigany jest przez złowieszczego zabójców No Name (Bez Imienia). Po tym jak ledwo uchodzą z życiem 007 i Selah Sax wsiadają do superszybkiego pociągu, który zawiezie ich wprost do kwatery głównej Saga Genji – w wyścigu z Feliksem Leiterem i Amerykanami, którego stawką jest “czarna skrzynka” informacji, która może zagrozić ich krajom.

Piąty zeszyt Black Box wydany zostanie w trzech podstawowych wariantach okładkowych oraz ich wariacjach: czarno-białych oraz typu “virgin art”.

James Bond: Kill Chain, część 1
Premiera: 19 Lipca

Kiedy operacja kontrwywiadowcza w Rotterdamie zamienia się w katastrofę, James Bond znajduje się na celowniku spisku, którego celem jest zniszczenie NATO. Ktoś morduje sojuszniczych agentów, a 007 jest kolejny w łańcuchu zabójstw. Choć pokój utrzymywał się przez całe dekady, teraz stare sojusze zaczynają się załamywać, a MI6 staje naprzeciwko swego dawnego sprzymierzeńca – CIA!

James Bond: Kill Chain to drugie po udanym Hammerhead wspólne przedsięwzięcie duetu Andy Diggle – Luca Casalanguida w komiksowym uniwersum budowanym przez Dynamite Entertainment. Zapowiada się niezwykle emocjonująco, szczególnie, że w serii tej Bond będzie musiał zmierzyć się ze swoim dawnym adwersarzem – złowrogą organizacją SMERSZ!

Komiks będzie można nabyć w trzech wariantach okładkowych.

 

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom
       
 
 
 

 
  bond 50