dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Kolejna plotka o powrocie Daniela Craiga

 
Daniel Craig podjął ostateczną decyzję i jeszcze raz wcieli się w rolę Jamesa Bonda, a do skomponowania i wykonania piosenki tytułowej ponownie typowana jest Adele.

 
 
PONIEDZIAŁEK 10.07.2017 - NEWS
 

Takie rewelacje na swoim portalu opublikowała brytyjska bulwarówka “Daily Mirror”. Według źródeł gazety aktor ostatecznie zdecydował się powrócić do roli Bonda mając przyzwolenie żony, Rachel Weisz, na spędzenie kolejnego roku na planie zdjęciowym (co samo w sobie jest dość mocną przesadą).

Co więcej, Barbara Broccoli próbuje namówić brytyjską piosenkarkę Adele do ponownego wykonania piosenki tytułowej. Zarówno Craig, jak i Adele najwyraźniej uważani są za gwarantów sukcesu kolejnego filmu po tym, jak Skyfall okazał się być najbardziej dochodowym odcinkiem cyklu – co również wydaje się być sporym niedopowiedzeniem.

Najistotniejsze jest jednak to, że zdaniem gazety Broccoli uważa, iż zdjęcia do Bonda 25 mogą się rozpocząć już w przyszłym roku.

Niestety wiarygodności tej plotki nie sposób zweryfikować. Niewykluczone, że jest w niej ziarno prawdy, ale na chwilę obecną żadne inne źródło jednoznacznie nie potwierdziło tych rewelacji, stąd też należy do nich podchodzić z pewnym dystansem.

 
 
  James Bond, 007 Gun Symbol Logo, James Bond Gun Barrel Logo and all associated elements are registered trademarks of Danjaq, LLC and United Artists Corporation, Danjaq S.A.and MGM/UA. Used for informational or editorial purposes only. All rights reserved. All original content is Copyright © 2000 - 2017 James Bond // MI-6 Headquarters | jamesbond.org.pl.

 
  bond 50