dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Nowy zegarek Omega inspirowany komandorem Bondem

 
Szwajcarski producent luksusowych zegarków, nie oglądając się na cykl produkcyjny kolejnego filmu o agencie 007, zaprezentował niedawno nowy model zegarka inspirowany postacią Jamesa Bonda.

 
 
SOBOTA 08.07.2017 - NEWS
fot.: www.omegawatches.com

Omega jest partnerem serii od 1995 roku, kiedy to na ekranach kin zadebiutował GoldenEye. Tradycyjnie już kolejny model wpisuje się w przeznaczoną do nurkowania linię Seamaster, wszak James Bond jest komandorem Królewskiej Marynarki Wojennej. Omega Seamaster Diver 300M “Commander’s Watch” Limited Edition, bo tak brzmi pełna nazwa zegarka o numerze katalogowym 212.32.41.20.04.001, wyposażony został w automatyczny naciąg OMEGA Calibre 2507 z tradycyjnym dla tego producenta wychwytem typu Co-Axial.

Jak zawsze, stylistyka zegarka znamionuje jego najwyższą klasę. Elegancka, biała tarcza kontrastuje z niebieskimi wskazówkami godzinowymi i minutowymi oraz czerwoną, lakierowaną wskazówką sekundową, która zwieńczona jest klasycznym logiem “007 gun symbol”. Inspirację Brytyjską Królewską Marynarką Wojenną zdradza również czerwono-niebiesko-szara kolorystyka paska typu NATO, który łatwo można zastąpić bransoletą.

Szafirowe, odporne na zarysowania szkło wykorzystano nie tylko na przodzie, ale również z tyłu zegarka, dzięki czemu możemy podziwiać precyzję mechanizmów go napędzających. Na jego tylnej części wygrawerowany został napis “Commander’s Watch” oraz logo “007”.

Ceramiczny bezel, który okala 41-milimetrową kopertę obracany jest tylko w jednym kierunku, aby zminimalizować ryzyko błędnego odmierzenia czasu spędzonego pod wodą. Zegarek posiada klasę wodoszczelności 300 m (30 atmosfer).

Jak na edycję limitowaną przystało, Omega Seamaster Diver 300M “Commander’s Watch” Limited Edition zostanie wykonany w 7 007 egzemplarzach.

Sugerowana przez producenta cena wynosi 19 200 zł, co w zasadzie można uznać za okazję - jak na limitowane zegarki linii Seamaster, naturalnie.

 

zoom

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, 007 Gun Symbol Logo, James Bond Gun Barrel Logo and all associated elements are registered trademarks of Danjaq, LLC and United Artists Corporation, Danjaq S.A.and MGM/UA. Used for informational or editorial purposes only. All rights reserved. All original content is Copyright © 2000 - 2017 James Bond // MI-6 Headquarters | jamesbond.org.pl.

 
  bond 50