dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Produkcja Bonda 25 nadal w impasie

 
Pomimo pewnych promyków nadziei wszystko wskazuje na to, że w oczekiwaniu na kolejny film o Jamesie Bondzie musimy uzbroić się w cierpliwość. Według ostatnich doniesień nawet Barbara Broccoli “nie jest pewna” kiedy ruszą zdjęcia do filmu.

 
 
WTOREK 27.06.2017 - NEWS
 

Według plotkarskiego, ale nieźle zwykle poinformowanego, portalu “Page Six” niedawno Broccoli uczestniczyła w kolacji zorganizowanej w hotelu Chateau Marmont w Los Angeles dla kilku znanych osobistości z branży filmowej. W jej trakcie właścicielka Eon Productions miała w ten właśnie sposób wypowiedzieć się na temat perspektywy rozpoczęcia prac nad kolejną częścią serii.

Wbrew pozorom nie jest tak, że produkcja Bonda 25 wstrzymana jest do czasu, aż Daniel Craig ostatecznie zadecyduje o powrocie do roli agenta 007 (Broccoli wyraziła to nieco dosadniej twierdząc, że nie czeka aż aktor wreszcie “ruszy dupę”). Większym problemem jest natomiast to, że aktualnie jest ona zajęta przy produkcji dwóch innych filmów (chodzi o thriller Nancy i dramat biograficzny Film Stars Don't Die in Liverpool). Wkrótce też najprawdopodobniej rozpocznie prace nad planowanym, a niezatytułowanym jeszcze filmem wojennym.

Co więcej, współprodukowana przez nią sztuka The Kid Stays in the Picture, będąca fabularyzowaną adaptacją biografii Roberta Evansa, jednej z najważniejszych postaci w filmowym światku lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych ubiegłego wieku, niedawno zeszła z afisza londyńskiego teatru Royal Court i wkrótce wystawiana będzie na deskach Broadwayu.

Wygląda na to, że Barbara Broccoli w ostatnich latach odkryła, iż istnieje świat poza Jamesem Bondem, a jej życie nie musi się ograniczać do produkcji kolejnych epizodów tej serii. I najwyraźniej bardzo jej ta perspektywa się spodobała.

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50