dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

James Bond: Kill Chain. Zapowiedź nowej serii komiksowej

 
Dynamite Entertainment niezwykle prężnie rozwija komiksowe uniwersum Jamesa Bonda. Wydawnictwo właśnie zapowiedziało kolejną, szóstą już serię.

 
 
WTOREK 09.05.2017 - NEWS
 

Za James Bond: Kill Chain (Łańcuch zabijania) odpowiedzialny będzie duet Andy Diggle – Luca Casalanguida, którzy wcześniej pracowali nad świetną serią Hammerhead.

Kiedy operacja kontrwywiadowcza w Rotterdamie zamienia się w katastrofę, James Bond znajduje się na celowniku spisku, którego celem jest zniszczenie NATO. Ktoś morduje sojuszniczych agentów, a 007 jest kolejny w łańcuchu zabójstw. Choć pokój utrzymywał się przez całe dekady, teraz stare sojusze zaczynają się załamywać, a MI6 staje naprzeciwko swego dawnego sprzymierzeńca – CIA!

Zapowiada się co najmniej intrygująco. We wcześniejszym Hammerhead Diggle udowodnił, że potrafi snuć frapujące historie. Zresztą, ten niezwykle ceniony twórca, w przeszłości redaktora wydawnictwa „2000 AD”, ma na swoim koncie szereg scenariuszy kultowych dziś komiksów, z Hellblazerem i Sagą o potworze z bagien na czele.

Seria James Bond: Kill Chain zadebiutuje w lipcu. Pierwszy zeszyt dostępny będzie w kilku wariantach okładkowych – co stało się znakiem firmowym wydawnictwa.

 

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50