dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Felix Leiter powróci?

 
Jeffrey Wright opublikował ostatnio na Instagramie intrygujący wpis, który może sugerować, że po raz trzeci wcieli się w rolę Feliksa Leitera.

 
 
PIĄTEK 05.05.2017 - NEWS
 

Pod zdjęciem – ujęciem z filmu Quantum of solace – dodał podpis: „Eh, who's that brother? #007” (Ech, kim jest ten brat?). Może to oznaczać, że aktor, który dwukrotnie wcielił się rolę najlepszego (przynajmniej – u Fleminga) przyjaciela Bonda, dostał propozycję angażu w kolejnej części. Jeśli tak, to prace nad filmem muszą być bardziej zaawansowane, niż się wydaje. Mało bowiem prawdopodobne, żeby Wright ujawnił taką informację bez zgody producentów serii.

Oczywiście, równie dobrze może to nie znaczyć nic. A aktor, sądząc po jego zaangażowaniu na Twitterze, ma stanowczo za dużo wolnego czasu i postanowił zabawić się naszym kosztem.

Nie mielibyśmy jednak nic przeciwko temu, by wpis ten świadczył o tym, że Leiter ponownie pojawi się u boku Bonda. Do tej pory postać ta, jakże ważna w literackim pierwowzorze, była w filmowej serii marginalizowana. Niewykluczone, że producenci próbują teraz nadrobić zaległości.

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50