dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

James Bond: VARGR zostanie wydany w Polsce!

 
Jeszcze dekadę temu szanse na to, że doczekamy się polskiego wydania komiksu o przygodach Jamesa Bonda były w najlepszym razie iluzoryczne. Na szczęście rozwój tej branży w naszym kraju w ostatnich latach jest nieprawdopodobny. Dzięki temu za parę miesięcy na półkach księgarni zagości
James Bond: VARGR.

 
 
CZWARTEK 04.05.2017 - NEWS
 

Wydania pierwszej opowieści komiksowego uniwersum prężnie rozwijanego przez Dynamite Entertainment podejmie się wydawnictwo Non Stop Comics. Szczegóły, w tym cena oraz rodzaj oprawy, na chwilę obecną nie są znane. Podobnie jak zaplanowana na jesień tego roku dokładna data premiery. Co najistotniejsze, Non Stop Comics nie wyklucza wydania kolejnych historii.

Trzymajmy zatem kciuki za powodzenie tego projektu. Wówczas to polski czytelnik zyska dostęp do kilku naprawdę interesujących historii o Jamesie Bondzie, które idealnie wypełniają czas oczekiwania na filmy i powieści, w ostatnich latach wydawane niezwykle opieszale.

James Bond: VARGR to pierwszy po blisko dwudziestoletniej przerwie komiks o przygodach agenta 007. Scenariusz napisał niezwykle ceniony brytyjski twórca, Warren Ellis, który zyskał rozgłos przede wszystkim dzięki fantastycznym scenariuszom do kultowego Hellblazera, ale też autorskich Transmetropolitan, The Authority, czy Global Frequency. Za warstwę graficzną odpowiada Jason Masters.

VARGR zostało docenione zarówno przez krytyków, jak i znaczną część fanów. Niezależnie od naszych obiekcji, przeczytać warto. Ellis stworzył podwaliny pod całe komiksowe uniwersum Dynamite Entertainment, wytyczając pewne kanony, do których nawiązują twórcy późniejszych opowieści.

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50