dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Daniel Craig jednak powróci?

 
Według najnowszych plotek, Daniel Craig niemal na pewno powróci do roli agenta 007.

 
 
WTOREK 25.04.2017 - NEWS
 

Udział Daniela Craiga w kolejnej, 25. części przygód agenta 007 dawno zaczął przypominać telenowelę – i to wyjątkowo męczącą.

Zdaniem portalu „Page Six”, wkrótce może się to zmienić. Wszystko za sprawą Barbary Broccoli, która „niemal przekonała” Craiga do występu w jeszcze jednym filmie serii. Przypomnijmy, że Broccoli była producentką wystawianego na deskach nowojorskiego teatru spektaklu Othello, w którym aktor wcielił się w rolę Jago. Co istotne, występy w sztuce według klasycznego dramatu Williama Szekspira przyniosły Craigowi uznanie, czego najwyraźniej, według „Page Six”, pożądał.

Oczywiście trudno jednoznacznie zweryfikować wiarygodność tej plotki. Te same źródła donoszą w jednym miejscu, że scenariusz został już napisany, by po chwili uściślić, że duet Neal Purvis i Robert Wade są w trakcie jego pisania. Co więcej, produkcja mogłaby ruszyć z miejsca jak tylko Craig zdecyduje się zaangażować w projekt. Jest to o tyle mało prawdopodobne, że żadne konkretne prace nad filmem nie rozpoczną się nim Metro-Goldwyn-Meyer nie dojdzie do porozumienia w kwestii praw do jego dystrybucji. Pamiętajmy też, że w tym roku ruszają zdjęcia do serialu Purity, w którym Craig zagra jedną z głównych ról.

A zatem – nic nowego. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na rozwój wydarzeń.

Tom Hiddleston nie zostanie nowym Bondem

Na marginesie tego wątku warto odnotować, że informatorzy portalu twierdzą, iż Tom Hiddleston – do niedawna faworyt do przejęcia schedy po Danielu Craigu – nie zostanie kolejnym odtwórcą roli agenta 007. Ponoć Barbara Broccoli nie przepada za aktorem, który jest jej zdaniem nieco zbyt próżny i nie dość twardy, by wcielić się w rolę Bonda.

Dodatkowo aktor w ostatnim czasie był bohaterem kilku mniejszych i większych skandali, żeby przypomnieć jego głośny romans z piosenkarką Taylor Swift, jak również ambarasującą przemowę na gali wręczenia Złotych Globów.

Jest to o tyle ciekawe, że wcześniejsze plotki sugerowały, iż to właśnie Hiddleston zostanie Bondem numer 7. Aktor niespełna rok temu miał nawet wziąć udział w zdjęciach próbnych zorganizowanych w Pinewood Studios, w efekcie czego Barbara Broccoli zaproponowała mu rolę agenta 007.

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50