dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

James Bond: Service. Nowy komiks Dynamite Entertainment

 
Wydawnictwo Dynamite Entertainment nie przestaje rozpieszczać czytelników. Właśnie zapowiedziało kolejny komiks prężnie rozwijanego przez siebie uniwersum.


 
 
CZWARTEK 02.03.2017 - NEWS
 

W przeciwieństwie do wydanych do tej pory komiksowych serii, James Bond: Service (ang. służba) zamknie się w jednym, 48-stronicowym albumie. Scenariusz napisze Kieron Gillen, Brytyjczyk, który współpracował z wydawnictwami Image i Marvel. Dla tego drugiego tworzył między innymi scenariusze miniserii Dark Avengers, czy Avengers vs. X-Men: Consequences. Komiks zilustruje Antonio Fuso, mniej znany artysta, który w przeszłości pracował nad serią G.I. Joe.

W James Bond: Service Bond musi powstrzymać zabójcę, którego działania mogą doprowadzić do poważnych przetasowań na arenie międzynarodowej, niwecząc budowaną od dekad polityczną, ekonomiczną i militarną więź między Stanami Zjednoczonymi a Wielką Brytanią, popularnie określaną angielskim terminem special relationship (specjalne stosunki).

We współczesnej polityce, w której pozycja Wielkiej Brytanii staje się marginalna, zabójca planuje zniszczyć specjalne stosunki i doprowadzić Stany Zjednoczone i Wielką Brytanię w bardzo ponure miejsce... szczególnie, że wykorzystać chce w tym celu zabytkowy karabin Lee-Enfield! Aby pokonać zabójcę i powstrzymać geopolityczną katastrofę Bond będzie musiał wykorzystać pełnię swych morderczych talentów.

Wiele wskazuje na to, że w James Bond: Service Gillen zabierze głos w sprawie poszukiwania przez Wielką Brytanię własnej tożsamości wobec ostatnich wydarzeń na arenie międzynarodowej. Jest to bez wątpienia odważne, ale jednocześnie niezwykle ryzykowne przedsięwzięcie. Nie jest to jednak zupełna nowość w świecie literackiego Jamesa Bonda. Sam Ian Fleming w swych powieściach również tu i ówdzie komentował zmieniającą się rzeczywistość końca brytyjskiego imperium.

James Bond: Service na półkach księgarni zagości w maju tego roku.

 

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50