dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Kwietniowe premiery Dynamite Entertainment

 
W kwietniu nakładem wydawnictwa Dynamite Entertainment ukażą się kontynuacje komiksów
James Bond: Felix Leiter autorstwa Jamesa Robinsona i Aarona Campbella oraz James Bond: Black Box duetu Benjamin Percy – Ralpha Lobosco. Ten drugi wydany zostanie w aż trzech wariantach okładkowych.

 
 
WTOREK 14.02.2017 - NEWS
 

James Bond: Felix Leiter, rozdział 4
Premiera: 19 kwietnia

W następstwie ataku terrorystycznego na Tokio, przeprowadzonego przez przypominającą niesławną Aum Shinrikyō (Najwyższa Prawda; odpowiedzialna za zamach przy użyciu sarinu w tokijskim metrze w marcu 1995 roku – przyp. red.) sektę, Felix Leiter wbrew sobie zostaje wciągnięty w śledztwo. Pod nadzorem Tigera Tanaki i przy użyciu jego elitarnych oddziałów Leiter musi powstrzymać przywódcę kultu. Jest to jednak wyścig z czasem, a rozwikłanie zagadki śmiercionośnej broni biologicznej będącej w posiadaniu sekty może zapobiec kolejnym atakom.

James Bond: Black Box, część 2 – The Deadly Game (Śmiercionośna gra)
Premiera: 5 kwietnia

W ramach operacji „Black Box” James Bond infiltruje podziemie Tokio i decyduje się na śmiertelnie niebezpieczny zakład w kontrolowanym przez Yakuzę kasynie. Przez cały czas 007 jest śledzony przez piękną i tajemniczą zabójczynię, której misja może niebezpiecznie skomplikować jego własną.

 

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50