dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Okładka Red Nemesis zaprezentowana

 
W maju na półkach brytyjskich księgarni zagości
Red Nemesis, czwarta i ostatnia powieść o młodym Bondzie autorstwa Steve'a Cole'a. Zaprezentowany projekt okładki potwierdza najważniejszy element jej fabuły.

 
 
ŚRODA 11.01.2017 - NEWS
 

Powieści z serii o młodym Bondzie zwyczajowo opatrzone są efektownymi, wypracowanymi okładkami. Co więcej, ich grafika zwykle zdradza kluczowe elementy fabuły. Nie inaczej jest w tym przypadku. Wkomponowany w pierwszą literę tytułu motyw graficzny sierpa i młota jest oczywiście symbolem komunistycznym, wykorzystanym między innymi na fladze Związku Radzieckiego. Oznacza to, że intryga uknuta przez służby tego kraju będzie motywem przewodnim powieści. Budynek brytyjskiego parlamentu zdaje się sugerować, że będziemy mieli do czynienia z politycznym spiskiem, albo też, co wydaje się być bardziej prawdopodobne, z próbą jego wysadzenia. W takim przypadku skojarzenia ze słynnym „spiskiem prochowym” byłyby nieuniknione. Na okładce widzimy też Bonda, który w towarzystwie dziewczyny wspina się po bliżej nieokreślonej konstrukcji – być może słupie wysokiego napięcia.

Premiera Red Nemesis już 4 maja 2017 roku.

 

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50