dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

James Bond 007: Black Box. Zapowiedź nowej serii komiksowej

 
Dynamite Entertainment nie zwalnia tempa. Choć premiera komiksu o Feliksie Leiterze jeszcze przed nami, wydawnictwo zapowiedziało już kolejną serię
.

 
 
WTOREK 03.01.2017 - NEWS
 

James Bond 007: Black Box (czyli: Czarna skrzynka) będzie sześcioczęściową miniseria autorstwa młodego amerykańskiego pisarza i scenarzysty, Benjamina Percy'ego. Autor czterech powieści i kilku opowiadań ma na swoim koncie również kilka scenariuszy do komiksów wydawnictwa DC; „Detective Comics” i „Green Arrow”. Black Box zilustruje bliżej nam nieznany brazylijski artysta na co dzień mieszkający w Irlandii, Rapha Lobosco.

Akcja pierwszego rozdziału Black Box, zatytułowanego Whiteout (Zamieć), rozpoczyna się we francuskich Alpach, gdzie James Bond znajduje się na celowniku zabójcy, który obiera sobie za cel innych zabójców. To pierwszy element układanki w śledztwie w sprawie złamania cyfrowych zabezpieczeń, które w konsekwencji zagrozi światowemu bezpieczeństwu.

James Bond 007: Black Box zadebiutuje już 1 marca. Tradycyjnie już pierwszy zeszyt dostępny będzie w kilku wariantach okładkowych..

 

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom
     
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50