dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Zapowiedź kolejnych zeszytów Hammerhead

 
Choć najnowsza seria komiksowa o przygodach Jamesa Bonda,
Hammerhead, będzie miała swoją premierę w październiku, wydawnictwo Dynamite Entertainment już teraz opublikowało zapowiedź dwóch kolejnych zeszytów.

 
 
SOBOTA 15.10.2016 - NEWS
źr. foto.: Dynamite Entertainment 

James Bond 007: Hammerhead jest wspólnym projektem cenionego scenarzysty Andy'ego Diggle i rysownika Luca Casalanguida. W Hammerhead Bond otrzymuje zadanie wyeliminowania niejakiego Krakena, radykalnego antykapitalisty, na celowniku którego znalazł się brytyjski arsenał nuklearny.

James Bond 007: Hammerhead, rozdział 2

Z misją wytropienia i wyeliminowania terrorysty zagrażającemu brytyjskiemu arsenałowi jądrowemu 007 podąża śladem czołowego dostawcy przemysłu obronnego na Targi Zbrojeniowe w Dubaju. Kiedy śmiercionośna pułapka zatrzaskuje się wokół niego, Bond niespodziewanie znajduje sprzymierzeńca w osobie uroczej Victorii Hunt, piastującej kierownicze stanowisko w jednej z firm zbrojeniowych.

James Bond 007: Hammerhead, rozdział 3

Po masakrze w Dubaju 007 coraz mocniej depcze po piętach tajemniczemu Krakenowi. Jednak podczas przeszukania kryjówki najemnika w Jemenie Bond przekonuje się, że nawet najbardziej zaawansowana technologia Wydziału Q może być mniej skutecznym atutem niż niektóre zobowiązania. A broń jest jedynie tak skuteczna, jak osoba, która nią włada.

Drugi i trzeci rozdział Hammerhead ukażą się odpowiednio 9 listopada i 14 grudnia.

 

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50