dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Tytuł i opis nowej powieści o młodym Bondzie

 
Choć
Strike Lightning, najnowsza powieść o młodym Bondzie, swoją premierę miała na początku tego miesiąca wiadomo już, że kolejna odsłona serii zatytułowana będzie Red Nemesis.

 
 
WTOREK 27.09.2016 - NEWS
 

Steve Cole okazał się być nad wyraz płodnym pisarzem; w tym roku ukazały się aż dwie jego powieści o przygodach młodego Jamesa Bonda. Na dodatek, jak zdradził sam autor, rękopis czwartej i ostatniej książki ukończony został jeszcze w sierpniu. Ostatniej, bowiem kontrakt Cole'a opiewa na cztery tytuły. Red Nemesis (czyli: Czerwona Nemezis – od imienia greckiej bogini zemsty) ukaże się 4 maja 2017 roku.

James przebywa w rodzinnych stronach, kiedy to otrzymuje przesyłkę z wiadomością zza grobu. Tajemnicza zawartość paczki wikła go w od dawna knutą intrygę, która – jeśli się powiedzie – sprawi, że ulice Londynu spłyną krwią. James będzie musiał nie tylko podjąć walkę, by przeżyć i ocalić ukochany kraj, ale też by oczyścić nazwisko rodowe, tak bliskie jego sercu. Stawka jest niezwykle wysoka, a James nie wie komu może ufać...

W Strike Lightning James musi stawić czoło nazistom. Czy, sugerując się tytułem, należy domniemywać, że w Red Nemesis mierzyć się będzie z Sowietami?

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50