dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Zapowiedź kolejnej serii komiksowej

 
Wydawnictwo Dynamite Entertainment oficjalnie zapowiedziało wydanie kolejnej, trzeciej już serii komiksowej o przygodach agenta 007.
Hammerhead w sprzedaży ukaże się już w październiku, zatem jeszcze przed zakończeniem aktualnie prowadzonej serii, Eidolon.

 
 
PIĄTEK 29.07.2016 - NEWS
źr.: Dynamite Entertainment 

Bond otrzymuje misję wytropienia i wyeliminowania niejakiego Krakena, radykalnego antykapitalisty, na celowniku którego znalazł się nowy brytyjski arsenał nuklearny. Nie wszystko jest jednak takie, jakim się wydaje. Tajemnicza grupa planuje odbudować potęgę brytyjskiego imperium i odebrać siłą coś, co zostało złożone na ołtarzu historii. 007 jest trybikiem w ich śmiertelnej machinie – jednak, czy jest on agentem zmiany, czy agentem status quo? Lojalność i posłuszeństwo zostaną wystawione na próbę. Ale w szybko zmieniającym się świecie, na jednym człowieku można polegać: Bond. James Bond.

Scenariusz James Bond 007: Hammerhead (tytuł najpewniej nawiązuje do ryb z rodziny młotowatych, których najbardziej znanym przedstawicielem jest charakterystyczny rekin głowomłot) napisze Andy Diggle. Ten niezwykle ceniony Brytyjczyk w przeszłości piastował funkcję redaktora kultowego wydawnictwa „2000 AD”. Na swoim koncie ma również teksty do takich tytułów, jak Hellblazer, Saga o potworze z bagien, Green Arrow: Year One (który stał się kanwą dla twórców serialu o przygodach „Zielonej Strzały”), czy Daredevil. Zdaniem scenarzysty, który przyznał, że Bond towarzyszy mu od dzieciństwa i w ten czy inny sposób inspiruje niemal całą jego twórczość, jest on ponadczasowy i trafia do kolejnych pokoleń, jednocześnie pozostając wierny postaci wykreowanej przez Iana Fleminga. „Poprzez przeniesienie powieściowego Bonda w czasy współczesne, ze wszystkimi jego wyzwaniami i całą złożonością, otrzymujemy najlepsze, co mają do zaoferowania oba te światy – beznamiętnego agenta w postzimnowojennej rzeczywistości, która mierzy się z problemami totalnej inwigilacji, atakami dronów i bronią masowego rażenia” – dodał Diggle.

Komiks zostanie zilustrowany przez mniej znanego artystę, Lucę Casalanguida. Mniej znanego, co nie znaczy – mniej utalentowanego. Zaprezentowane do tej pory szkice kilku plansz komiksu prezentują się bowiem kapitalnie!

Kontynuując tradycję zapoczątkowaną przez James Bond 007: VARGR, premierowy zeszyt Hammerhead wydany zostanie w kilku wariantach okładkowych.

 

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50