dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Okładka powieści Strike Lightning

 
Brytyjski Amazon zamieścił w przedsprzedaży trzecią powieść Steve'a Cole'a z cyklu o młodym Bondzie,
Strike Lightning. Przy okazji zaprezentowane też zostały jej okładki.

 
 
ŚRODA 27.07.2016 - NEWS
źr. foto.: amazon.co.uk 

Trzecia powieść Cole'a zatytułowana będzie Strike Lightning (Uderzenie pioruna). Szczegóły fabuły na razie nie są znane. Pisarz za pośrednictwem Twittera zdradził jedynie, że James Bond rozpocznie naukę w koledżu Fettes oraz, że dziewczyna Bonda jest „niesamowita”. Jak można wywnioskować z zaprezentowanej okładki, kluczowa scena akcji rozgrywać się będzie w pociągu, co może być swoistym hołdem dla twórczości Fleminga.
Grafika okładki sugeruje też, że główna oś fabularna będzie w jakiś sposób związana z nazistowskimi Niemcami – litera „I” w tytule przypomina bowiem stylizowaną na błyskawicę runę, będącą symbolem paramilitarnej formacji SS oraz elementem emblematu zbrojnych oddziałów Waffen-SS. Akcja serii o młodym Bondzie rozgrywa się w latach trzydziestych XX wieku, zatem na kilka lat przed wybuchem II wojny światowej.

Strike Lightning w sprzedaży pojawi się 1 września. Wydana zostanie w wersji w miękkiej okładce, a jednocześnie w limitowanej wersji w twardej oprawie. To druga po Heads You Die powieść z serii o młodym Bondzie, która swą premierę będzie miała w 2016 roku.

 

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50