dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

To już niemal pewne: Tom Hiddleston nowym Bondem

 
Wszystko wskazuje na to, że trwająca przeszło dekadę era Daniela Craiga ostatecznie dobiegła końca. Nowym Jamesem Bondem niemal na pewno zostanie Tom Hiddleston.


 
 
NIEDZIELA 19.06.2016 - NEWS
źródło foto.: Getty Images

Taką rewelację na na swoim facebookowym profilu opublikował świetnie zazwyczaj poinformowany i nieskory do pogoni za sensacją „007 Magazine”. Hiddleston już miesiąc temu wziął udział w zdjęciach próbnych zorganizowanych w Pinewood Studios, w efekcie czego Barbara Broccoli, współproducentka bondowskiej serii, zaproponowała mu rolę agenta 007.

Trzydziestopięcioletni Brytyjczyk najlepiej znany jest z roli Lokiego w serii filmów o przygodach superbohaterów spod znaku Marvela. Ostatnio zagrał również we współprodukowanej przez BBC adaptacji szpiegowskiej powieści Johna le Carré, Nocny recepcjonista (The Night Manager). Co istotne, Hiddleston wielokrotnie entuzjastycznie wypowiadał się na temat możliwości wcielenia się w rolę najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości, co z pewnością będzie miłą odmianą po nieco ambiwalentnym stosunku do niej ze strony Daniela Craiga.

Wprawdzie, zdaniem „007 Magazine”, aktor nadal zastanawia się nad przyjęciem propozycji, jednak wydaje się to być wyłącznie kwestią czasu. I z oczywistych powodów – satysfakcjonującego obie strony kontraktu.

Nie jest jasne, czy Eon Productions oficjalnie zaprezentuje Bonda numer 7 bezpośrednio po podpisaniu angażu, czy też wstrzyma się z tą rewelacją do ogłoszenia nowego dystrybutora serii, co jest uzależnione od bez wątpienia trudnych negocjacji prowadzonych przez Metro-Goldwyn-Mayer.

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50