dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

Tajemnicze spotkanie Barbary Broccoli

 
Brytyjskie bulwarówki w ostatnich dniach rozpisywały się na temat spotkania, do którego doszło na początku maja, a w którym uczestniczyli Barbar Broccoli, producentka bondowskiej serii, Sam Mendes, reżyser
Skyfall i SPECTRE oraz Tom Hiddleston, aktor, o którym od pewnego czasu wspomina się w kontekście przejęcia schedy po Danielu Craigu.

 
 
CZWARTEK 19.05.2016 - NEWS
źródło foto.: Getty Images

Trzydziestopięcioletni Brytyjczyk najlepiej znany jest z roli Lokiego, brata, a jednocześnie arcywroga Thora w serii filmów o superbohaterach komiksów Marvela. Jednak dopiero rola we współprodukowanym przez BBC miniserialu Nocny recepcjonista (The Night Manager), opartym na motywach powieści mistrza szpiegowskiego gatunku, Johna le Carré, sprawiła, że zaczęto w nim widzieć potencjalnego następcę Craiga.

Sam Hiddleston zresztą nie odżegnuje się tego pomysłu. Wręcz przeciwnie – wielokrotnie przepytywany na tę okoliczność aktor niezwykle entuzjastycznie odnosił się do możliwości wcielenia się w rolę najsłynniejszego agenta Jej Królewskiej Mości.

Jak zwykle przy tego typu okazji zaznaczyć trzeba, że do rewelacji tabloidów pokroju „Daily Mail” należy podchodzić z dużą dozą ostrożności. Zakładając jednak, że rzeczone spotkanie faktycznie miało miejsce, najbardziej zastanawiająca w całej sprawie jest obecność na nim Sama Mendesa. Wydawało się bowiem, że SPECTRE było ostatnim jego filmem w bondowskiej serii. Czy zatem oznacza to, że rozważa on powrót na fotel reżysera kolejnego, 25. już odcinka? A może zostanie jego producentem? Trudno powiedzieć. Wszak po premierze Skyfall Mendes równie kategorycznie wykluczył możliwość reżyserii kolejnego filmu o agencie 007. Jak widać, w branży filmowej powiedzenie „nigdy nie mów nigdy” jest nad wyraz żywe. Nazywając też rzeczy po imieniu: sowite honorarium może każdego przekonać do zmiany zdania. Nawet tak uznanego twórcę, jak Sam Mendes.

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50