dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE nominowane do Oscara

 
W miniony czwartek ogłoszone zostały nominacje do nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. O statuetkę Oscara ubiegać się będzie piosenka tytułowa do SPECTRE.

 
 
NIEDZIELA 17.01.2016 - NEWS  

Utwór Writing's On The Wall Sama Smitha i Jimmy'ego Napesa nominowany został w kategorii najlepsza piosenka oryginalna, w której mierzyć się będzie z piosenkami do takich filmów, jak Pięćdziesiąt twarzy Greya, Ginący świat, Młodość i Pole walki.

Przypomnijmy, że w mijającym tygodniu Sam Smith uhonorowany został nagrodą Złotego Globu, która często określana jest mianem najważniejszej przymiarki przed ceremonią wręczenia Oscarów. Kompozycja Smitha ma zatem szanse na powtórzenie sukcesu Adele, której piosenka tytułowa do Skyfall nagrodzona została obiema najważniejszymi w amerykańskiej branży filmowej nagrodami.
Sama nominacja do Oscara jest już oczywiście ogromnym sukcesem. Nie zapominajmy jednak, że trzy lata temu Skyfall nominowane było aż w pięciu kategoriach, ostatecznie zgarniając dwie statuetki.

Ceremonia wręczenia nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej odbędzie się 28 lutego w Dolby Theatre w Hollywood. Oscary zostaną rozdane po raz 88.

 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50