dr no frwl gf tb yolt ohmss daf lald tnwtgg tswlmmrfyeo oc avtak tld ltk ge tnd twine dad cr qos sf
24 25 26
 

 
  NewsFAQE-Mail
   
 

SPECTRE na Blu-ray i DVD już w lutym [Aktualizacja]

 
Jak podaje strona 007.com (oraz oficjalny profil na Twitterze), najnowsza odsłona przygód agenta 007 na DVD i Blu-ray ukaże się już 9 lutego 2016 roku. Przynajmniej w Stanach Zjednoczonych. Na europejskie wydanie przyjdzie nam czekać kolejne trzynaście dni.

 
 
ŚRODA 06.01.2016 - NEWS
źródło: Amazon, Entertainment Focus, 007.com
 

Jeszcze wcześniej, bo 22 stycznia w USA i 19 lutego w Wielkiej Brytanii SPECTRE będzie można nabyć w dystrybucji cyfrowej (Digital HD). Kiedy film dostępny będzie w Polsce – nie wiadomo. Niestety, w przypadku Skyfall opóźnienie w stosunku do daty premiery brytyjskiej wyniosło aż dwa tygodnie. Wiadomo jednak, że w Niemczech SPECTRE na obu nośnikach ukaże się 3 marca.

SPECTRE na Blu-ray w wersji podstawowej dostępny będzie w wersji jednopłytowej. W Wielkiej Brytanii tradycyjnie dystrybuowany będzie w pakiecie z wersją cyfrową. Co ciekawe, francuski oddział Amazona w swojej ofercie ma również kolekcjonerską, limitowaną edycję zamkniętą w metalowym pudełku (tzw. Steelbook), z załączoną dodatkową płytą DVD.

Specyfikacja techniczna płyt nie została jeszcze potwierdzona. Wiadomo jednak jakich dodatków możemy się spodziewać na poszczególnych nośnikach. Pod tym względem niestety czeka nas spore rozczarowanie; będzie to w dużej mierze zbiór materiałów promocyjnych, które w oczekiwaniu na premierę filmu mieliśmy okazję oglądać w internecie: wideoblogi oraz materiał poświęcony największej filmowej eksplozji w historii kina. Wersja Blu-ray dodatkowo zawierać będzie galerię zdjęć oraz dokument poświęcony procesowi tworzenia scen poprzedzających napisy początkowe SPECTRE.

[Aktualizacja 11.02.2016] Datę polskiej premiery ustalono na 15.03.2016

 

zoom

zoom
 
 
  James Bond, gun symbol logo and all associated elements are property of MGM/UA & Danjaq companies. Used without authorisation in informative intent. All rights reserved.  
  bond 50